Facebook Twitter Instagram Youtube
bilgi@esbeymimarlik.com.tr | 444 42 40
Musalla Bağları Mah. Kule Plaza
Kat:29 No:47 Selçuklu / KONYA

Terra’s Konutları hızla yükseliyor...

İftar programında konuşan Esbey Mimarlık Yönetim Kurulu Üyesi Muhammed Eskici, Terra’s Konutları’nın 150 daire ve 20 ticari üniteden oluştuğunu belirterek, projeyle Şefikcan’ da atmosferin değişeceğini söyledi.

Mehmet Ali Eskipostalcı

İnşaat sektörünün Konya’daki güçlü temsilcilerinden Esbey Mimarlık, dost ve müşterilerini iftar yemeğinde buluşturdu. Atiker Deluxe Toplantı ve Düğün Merkezi’nde düzenlenen iftar yemeğine Eskici ailesinin dost ve yakınlarının yanı sıra, çözüm ortakları ve is dünyasından çok sayıda is adamı katıldı. Misafirlere geleneksel Konya düğün pilavının ikram edildiği iftar yemeğinde Celiloğluları Grup Kurucusu Celil Eskici, Esbey Mimarlık Yönetim Kurulu Başkanı Osman Eskici, Yönetim Kurulu Üyesi Muhammed Eskici ve Sanat Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Eskici, davetlileri kapıda tek tek karşıladı. İftar yemeğinde konuşan Esbey Mimarlık Yönetim Kurulu Başkanı Osman Eskici, Ramazan ayinin birlik ve beraberlik ayı olduğunu ifade etti. Eskici, “Dostlarımızla böyle bir organizasyonda birlikte olmaktan gurur duyduk. Programımıza katılan tüm dostlarımıza teşekkür eder, tüm İslam âlemine hayırlı Ramazanlar dilerim” dedi.

2018’de tamamlanacak

1976 yılında Celiloğluları Kömür olarak ticari hayata giriş yaptıklarını söyleyen Esbey Mimarlık Yönetim Kurulu Üyesi Muhammed Eskici ise, Konya’da yasam standartlarını üst seviyede tutan projeleri hayata geçirdiklerini aktardı. Eskici, “2013 yılında Esbey Mimarlık markasını kurduk. Celiloğluları Grup olarak kömür işimize devam etmekle birlikte, bu sektörde edindiğimiz esnaflık tecrübemiz sonucu inşaat sektöründe de hızla tutunduk. Bu süreçte Esbey Mimarlık olarak Şefikcan Caddesi’nde 180’ye yakın mutlu aile evlerini Konyalılarla buluşturduk. Bu yıl içerisinde yine Şefikcan Caddesi’nde yeni projelere imza atıyoruz. Bunlardan biri Terra’s Konutları. Projemiz 150 daire ve 20 ticari üniteden oluşuyor. Terra’s Konutları ile Şefikcan Caddesinin atmosferinin değişeceğine inanıyoruz. 2016 yılı kasım ayında başlayan projemiz 2018 yılı haziran ayında sona erecek. Daire yatırımlarımızın yani sıra Loras Mahallesi’ndeki sanayi projemiz de devam ediyor. Meram Belediyesi’nin Karaman Yolu üzerinde Yeni Meram Sanayi Sitesi adi altında oluşturduğu bölgeye 108 adet sanayi dükkânı yapıyoruz. Celiloğluları Sanayi Sitesi ismini verdiğimiz bu projemiz sanayiye yenilik katacak” diye konuştu.

 

Facebook Twitter Instagram Youtube
bilgi@esbeymimarlik.com.tr | 444 42 40
Musalla Bağları Mah. Kule Plaza
Kat:29 No:47 Selçuklu / KONYA